Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Миколаївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365023) був реорганізований і увійшов до складу Соколівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Миколаївська сільська рада проводить оприлюднення містобудівної документації

 

Миколаївська сільська рада проводить оприлюднення містобудівної документації 

Проект детального план частини території земельної ділянки с. Шевченкове з метою визначення містобудівних умов та обмежень для проектування реконструкції нежитлової будівлі (колишньої школи) під магазин-кафе.

Земельна ділянка розташована: с. Шевченкове, яка обмежується вулицями Степова та Братів Тобілевичів на території Миколаївської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Розробником проекту є ТОВ "ГІЛЬДІЯ  ЗОДЧИХ".

Замовником розробки детального плану частини території земельної ділянки с. Шевченкове визначена Миколаївська сільська рада.

З графічними та текстовими матеріалами можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Миколаївської сільської радиhttp://mikolaivka.rada.org.ua/у період з 18 травня до 18 червня 2020 року.

Оприлюднення містобудівної документації

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *